Nasza skóra twarzy i szyi każdego dnia narażona jest na liczne, negatywne czynniki, z których najbardziej szkodliwym jest… upływający czas. Już po 30. roku życia bez trudu znajdziemy na naszej skórze oznaki starzenia się: zmarszczki, zwiotczenie. Z czasem problemy te pogłębiają się. Rozwiązaniem tego i wielu innych problemów ze skórą twarzy mogą być lasery kosmetyczne i medyczne. W jakich sytuacjach warto wybrać zabieg z ich wykorzystaniem?

Nowoczesne lasery kosmetyczne i medyczne

Zabiegi kosmetyczne na skórę twarzy i szyi są jednymi z najczęściej wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Niestety, działanie powierzchniowe przy pomocy kosmetyków nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Kiedy zależy nam na spłyceniu zmarszczek czy też pozbyciu się uciążliwych przebarwień czy blizn warto wykorzystać lasery kosmetyczne i medyczne. Nowoczesne technologie wykorzystane w laserach pozwolą na skuteczną walkę z niedoskonałościami (np. z bliznami potrądzikowymi), jak również na skutecznie odmłodzenie skóry. Jak to możliwe?

Jak działają lasery kosmetyczne i medyczne?

Decydując się na wysokiej klasy zabiegi musimy wiedzieć, że lasery kosmetyczne i medyczne SHAR-POL emitują wiązkę światła o określonej długości. Wiązka penetruje skórę, tkanki i komórki, powodując podgrzanie wody znajdującej się wewnątrz komórek. W wyniku odparowania wody komórka ulega uszkodzeniu, a organizm rozpoczyna procesy regeneracyjne. Zabieg przeprowadzany jest pod ścisłym nadzorem lekarza, a proces naświetlania skóry jest dokładnie zaplanowany, aby nie uszkodzić zdrowych komórek. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut, nie ma potrzeby specjalnego przygotowania przed nim. Lekarz przeprowadzi z nami wywiad medyczny pozwalający na wykluczenie przeciwwskazań.

Comments are closed.