Szafa ubraniowa to multi funkcjonalny mebel, który zawsze służy nam pomocą, jeżeli trzeba coś ukryć. W szczególności, kiedy spodziewamy się gości. Gdzie najlepiej ustawić szafę, abyśmy mogli cieszyć się nie tylko jej funkcjonalnością, ale również pięknym wyglądem?

Praktyczna szafa ubraniowa

Pojedyncza szafa ubraniowa? Podwójna? Z miejscem na wiszące ubrania? Z samymi półkami? A może ze specjalnymi koszami metalowymi? Z miejscem na buty? Jeżeli spojrzymy na ofertę salonów meblowych przekonamy się, że oferta w tym wypadku jest naprawdę ogromna. Jak spośród tak bogatej oferty meblowej wybrać tą jedną jedyną? Przede wszystkim należy sprawdzić, na co dokładnie możemy sobie pozwolić. Potrzebne nam będą odpowiednie wymiary, dzięki czemu będziemy wiedzieć, jaką szafę można zakupić. Czasem może się okazać, że mamy na tyle mało miejsca, iż szafa zostanie rozdzielona na dwie mniejsze.

Miejsce na ustawienie szafy

Szafa ubraniowa przesuwna jest idealną propozycją do małych powierzchni, jak chociażby kawalerki. Do tego takie szafy warto zastosować, jeżeli mamy do czynienia z wąskimi przejściami. Szafa z drzwiami przesuwnymi pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Można także wykorzystać szafę narożnikową. To dobra propozycja dla osób, które lubią niestandardowe rozwiązania oraz chcą w maksymalny sposób wykorzystać dostępną w domu przestrzeń. W sypialni pięknie prezentować się będzie biała szafa z dodatkowymi zdobieniami. Klasyczna szafa na ubrania w takim wydaniu na pewno będzie funkcjonalnym i praktycznym meblem. 

Comments are closed.