Wspólne spożywanie posiłków to świetny sposób na to, aby spędzić ze sobą nieco czasu podczas zabieganego dnia. Aby wspólne biesiadowanie było przyjemne zadbajmy nie tylko o wysoką jakość posiłków podawanych na stół, ale również o wysoką jakość dodatkowego wyposażenia, jakim są sztućce. Jakie sztućce stołowe wybrać?

Komplet sztućców ze stali nierdzewnej

Nowoczesne sztućce ze stali nierdzewnej to zdecydowanie jeden z najczęściej polecanych produktów do codziennego użytku – mówią specjaliści i projektanci. Zestaw sztućców wykonany z tworzyw takich jak stal nierdzewna stanie się ozdobą stołu i sprawi, że każdy posiłek będzie znacznie przyjemniejszy. 

Stal nierdzewna jest materiałem wysoce odpornym na ścieranie, odkształcenia, działanie wilgoci, korozję. Bez obaw możemy takie sztućce czyścić w zmywarkach automatycznych. Sztućce ze stali nierdzewnej projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami – są one projektowane przez doświadczonych projektantów, którzy nie tylko na bieżąco śledzą trendy, ale również monitorują oczekiwania klientów. W kolekcjach znajdziemy komplety projektowane dla miłośników stylu skandynawskiego, minimalistycznego, retro. Sztućce są wspaniale zdobione motywami florystycznymi, ornamentami. Wiele z nich nawiązuje do stylów klasycznych. Uwagę przyciągają również wydłużone trzonki i wysmukła linia. Sztućce oferowane są w ozdobnych pudełkach i istnieje możliwość ich grawerowania. 

Piękne sztućce domowe – co wybrać?

Poza klasycznymi zestawami sztućców w ofercie topowych producentów znajdziemy przede wszystkim komplety łyżeczek do herbaty czy widelczyków do ciast. Ciekawą propozycją są komplety sztućce dedykowanych dzieciom – są one odpowiednio mniejsze i zdobione postaciami z bajek czy kwiatami.

Comments are closed.