Edukatorek to sklep internetowy z zabawkami stworzony dla pełnych energii maluchów chętnych odkrywać świat i poznawać nowe rzeczy. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczną zabawę oraz zadowolenie dziecka. Staramy się jak najlepiej przystosować naszą ofertę do konkretnych grup wiekowych tak, aby dziecko zyskało jak najwięcej. Na wczesnym etapie życia poprzez zabawę odkrywamy świat i uczymy się otaczającego nas świata. Chcemy, aby nasze zabawki spełniały tę funkcję jak najlepiej. Nasze zabawki to nauka i frajda!

Zabawki do kąpieli – zamień obowiązek w rozrywkę

Ważne jest, aby już od najmłodszych lat wyrobić u dziecka nawyk codziennego dbania o higienę. Najprościej jest to osiągnąć, zamieniając obowiązek w dobrą zabawę. Zabawki do kąpieli z naszej oferty sprawią, że woda i kąpiel to będzie wielka frajda. Najmłodszym brzdącom wystarczy kaczuszka i inne gumowe zwierzątka unoszące się na wodzie i zajmujące ich uwagę. Starsze dzieci świetnie bawić się będą interaktywnymi zabawkami takimi jak sitka, wiaderka czy zestaw do łapania rybek. Uwielbiają one również gadżety  zasilane baterią wydające dźwięki i poruszające się w wodzie. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz na stronie https://edukatorek.pl/201-Zabawki_do_kapieli. Wszystkie artykuły są bezpieczne i posiadają wymagane certyfikaty. Nawet najbardziej oporne maluchy z niecierpliwością będą czekać na wieczorną kąpiel.

Zabawki edukacyjne – nauka nigdy nie była tak przyjemna!

Nasze zabawki edukacyjne nie tylko uczą logicznego myślenia, ale i pamięć oraz koncentrację zapewniając prawidłowy rozwój psychofizyczny malucha. Podczas układania różnego rodzaju klocków i układanek dziecko ćwiczy koordynację ruchową i rozwija kreatywne myślenie, świetnie się przy tym bawiąc. Udane wykonanie zadania wzmocni pewność siebie i zmotywuje do podejmowania działań. Edukatorek – zabawki terapeutyczne, które uczą, bawią i  inspirują. Współpracujemy ze sprawdzonymi markami, dla których również ważni są najmłodsi klienci, a nasza oferta każdego dnia zaskakuje czymś nowym. Zapraszamy!

Comments are closed.