Wygodnie urządzony taras to miejsce, gdzie możemy odpoczywać nie tylko w weekendy, ale również po pracy, w tygodniu. Kluczem do naszego komfortu są odpowiednie meble na taras. Wśród wielu propozycji topowych producentów warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe, które odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Jakie meble technorattanowe kupić?

Technorattanowe meble na taras

Odpoczynek na świeżym powietrzu pozwala nam na zregenerowanie sił, odpoczynek z dala od zgiełku. Dysponując nawet niewielkim tarasem możemy zaprojektować przestrzeń wypoczynkową dopasowaną do naszych potrzeb. Meble technorattanowe to strzał w dziesiątkę – ten rodzaj mebli doskonale sprawdza się w naszych warunkach klimatycznych a projektanci dokładają wszelkich starań, aby meble te zachwycały i były odzwierciedleniem najnowszych trendów. Kolekcje mebli technorattanowych składają się z wielu elementów, więc bez trudu znajdziemy wśród nich te, które odpowiadają naszym potrzebom. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów, ale również sofy narożne, wygodne fotele, stoliki kawowe. Meble na taras z tego tworzywa sprawdzą się również w strefach wypoczynkowych hoteli, restauracji. 

Jak skonstruowane są meble na taras?

Meble na taras z technorattanu posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci, ścieraniem, korozją czy odkształcaniem. Niska waga sprawia, że mebel jest lekki. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, która nie jest podatna na wnikanie wilgoci, brudu. Czyszczenie takich powierzchni nie sprawia żadnych problemów. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów – dzięki temu bez trudu dopasujemy konkretne meble do już istniejącej aranżacji.

Comments are closed.