Zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej przy domu na tarasie nie jest trudne. Dzięki szerokiej ofercie wyboru mebli i dodatków, możliwe jest wykreowanie miejsca, które będzie dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. Warto też pomyśleć o ochronie przed słońcem. Zadaszenie tarasu 3×3 to propozycja, która z pewnością znajdzie wielu miłośników.

Zadaszenie tarasu 3×3 – praktyczna pergola

Odpoczynek w cieniu to prawdziwa przyjemność podczas upalnego dnia. Zadaszenie tarasu 3×3 to ciekawa alternatywa dla klasycznych parasoli ogrodowych. Pergole pozwalają na zacienienie całego obszaru tarasu, co znacząco poprawia komfort. Zadaszenie tarasu 3×3 to nowoczesna konstrukcja, której wznoszenie nie przysporzy problemów. Warto również dodać, że pergole dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie ich do konkretnej aranżacji czy stylu. Eleganckie pergole świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeniach wypoczynkowych. W cieniu pergoli warto ustawić wybrane meble wypoczynkowe lub komplet kawowy. Jak wznoszone jest zadaszenie tarasu 3×3?

Czy zadaszenie taras 3×3 chroni przed deszczem?

Zadaszenie tarasu 3×3 to konstrukcja wznoszona z elementów modułowych. Aluminiowa konstrukcja jest odpowiednio zabezpieczona przed działaniem wilgoci i korozji, ale też zmiennych warunków pogodowych. Zadaszenie tarasu 3×3 posiada zintegrowaną rynnę, która pozwala na odprowadzanie wody deszczowej poza jej obręb. Dach wykonany jest z ruchomych listew, które mogą obracać się wokół własnej osi. O pozycji lameli decydują użytkownicy – dach w pozycji całkowicie zamkniętej ochroni zarówno przed silnym słońcem, jak i mżawką. Pergole mogą być uzupełniane o rolety boczne i frontowe – ich zadaniem jest ochrona przed silniejszymi podmuchami wiatru.

Comments are closed.